Türkçe English Deutsch

    

MADENİ YAĞ

Shell Madeni Yağlar, bir numaralı küresel madeni yağ tedarikçisidir* ve 70 yıllık inovasyon geçmişine sahiptir. Dünyanın en iyi üreticilerinden bazıları fabrikalarındaki yeni araçlar için ilk dolum motor yağı olarak Shell'i tercih etmektedir.

İhtiyaçlarınız veya uygulamanız ne olursa olsun, Shell sentetik ve yüksek performans ürünleri dahil olmak üzere, eksiksiz bir madeni yağ portföyü sunmaktadır.  Üstün yağlarımızın, motorunuzu temizleyerek ve koruyarak motorunuzun performansını nasıl geliştirdiğini ve ömrünü uzattığını görün .

BINEK ARAÇ MOTOR YAĞINIZ

Kristal araba motoru

Binek Araç motor yağı nasıl çalışır

Shell Helix performansı üç temel şekilde geliştirmek üzere tasarlanmıştır: motoru temiz tutar, sürtünmeyi en aza indirir ve aşınma ile savaşır. Motor yağının işlevini ve doğru yağı kullanmanın araç bakımında neden önemli olduğunu öğrenin.

Binek Araca konan Shell Helix Ultra yağın şişesi

Neden Shell Helix motor yağlarını binek aracınız için seçmelisiniz?

Scuderia Ferrari ile teknik ortaklığımız 60'ı aşkın yıldır devam etmektedir. Bu ortaklık yağlarımıza daha zorlu bir test süreci ekledi, böylece gelişmiş koruma sunabilmekteyiz.

Shell Helix Supercars

Promosyonlar ve kampanyalar

Shell Helix'in daha fazla avantajını görmek için en son promosyonlarımıza ve kampanyalarımıza bir göz atın.

Yan yana Shell Helix binek araç motor yağları ürün ailesi

Shell Helix binek araç motor yağı ürün ailesi

Geniş ürün portföyümüz özel olarak formüle edilmiş ve kapsamlı şekilde test edilmiştir. Doğru yağ seçimi önemlidir ve uzun vadede daha ekonomiktir. Sizin için doğru yağı bulun.

 

 

MOTOSIKLET YAĞINIZ

Muhteşem kırlarda yolda motosikletini süren sürücü

Motosikletinizden daha yüksek performans alma için

Motorunuzu ve bakımının nasıl yapılacağını anlamak, söz konusu performans olduğunda fark yaratan unsurlardır. En yumuşak dokunuşunuza bile tepki verirken motosikletinizle bütünleşin. Motosikletinizin en iyi potansiyeli sunmasına nasıl yardımcı olabileceğinizi öğrenin.

İki motosiklet sürücüsü yolda bir viraj boyunca motosikletlerini sürüyor

Shell Advance'ı motosikletiniz için doğru yağ haline getiren nedir?

RCE Teknolojisi ile işlenen ve Ducati ekipleri ile birlikte yarış pistlerinde geliştirilen Shell Advance, motosiklet sürücülerini göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Testler, teknik ortaklık ve özel formüllerin hepsi bir araya gelerek motorunuzu korur.

Campaigns and promotions

Kampanyalar ve promosyonlar

Shell Advance'in daha fazla avantajını görmek için en son promosyonlarımıza ve kampanyalarımıza bir göz atın.

Yan yana Shell Advance motosiklet yağları ürün ailesi

Shell Advance motosiklet yağları ürün ailesi

Doğru yağı kullanmak şarttır. Bütün motosikletlerin en iyi potansiyeli sunmasını sağlamak için Shell Advance, farklı motosiklet türleri ve sürüş stilleri için bir ürün yelpazesi tasarlamıştır. Hangisinin size ve motosikletinize en uygun olduğunu öğrenin.

KAMYON VE AĞIR YÜK MOTOR YAĞLARINIZ

Kamyona palet yükleyen işçi

Shell yağları işletmenize nasıl fayda sağlar

Bakım masraflarının azaltılması, yakıt tasarrufunun sağlanması ve egzoz emisyonlarının düşürülmesi, Shell'in işletmenize potansiyel olarak sunabileceği büyük yararlardan birkaçıdır.

Dizilmiş beyaz kamyonlar

Kamyonunuz için en iyi yağı seçme

Taşıtınızın çalışmadığı her saniyenin size maliyeti vardır. Aşırı zor koşullarda doğru motor koruması seviyesi sunan Shell Rimula yağlarına güvenebilirsiniz. İşletmenize değer kazandırın ve kamyonlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayın.

Bir sıraya dizilmiş Shell Rimula ürün çeşitleri

Shell Rimula kamyon ve ağır vasıta dizel motor yağı çeşitleri

Taşıtınıza en uygun yağı bulmak için koruyucu ürün çeşitlerimize bir göz atın veya basit Shell LubeMatch aracımızı kullanın.

 

 
Telif Hakkı 2013 - Her Hakkı Saklıdır. KASTAMONUWEB
Online : 1 | Bügün : 1
Toplam : 17233